mask-g8c07072a4_1280
Kategorie:

Dzielimy się spostrzeżeniami na temat najbliższej przyszłości filtracji.

Avatar
Opublikowane przez Anna

Rok 2021 rozpoczął się z nadzieją po zeszłorocznej masakrze COVID, która dotknęła klientów i producentów na całym świecie. Wielu producentów samochodów było zamkniętych przez miesiące, a salony dealerskie zostały całkowicie zamknięte, co wpłynęło na działalność. Grupa przystosowana do pracy zdalnej i szybko była w stanie utrzymać dostawy i poziom obsługi.

Grupa wykazuje wysokie standardy świadczenia usług i odpowiedzialność społeczną, dostarczając na czas materiały dla branży medycznej i opieki zdrowotnej, filtracji i innych branż. Kuriozalnie rozwinęło się pikowanie tkanin. Współpracowaliśmy z wieloma innymi firmami w czasie tego kryzysu i szybko przezwyciężyliśmy sytuację. 

Praca na dobre na wolności

Szybko podjęliśmy działania w celu zbadania, w jaki sposób można dodatkowo usprawnić naszą technologię filtracji, aby zapewnić jak najbardziej idealną ochronę przed mikroorganizmami. Współpracując z kilkoma renomowanymi firmami badawczymi, mieliśmy możliwość swobodnego potwierdzenia wysokiej przydatności naszej technologii w łapaniu i dezaktywacji wirusów i innych infekcji.

To na szczęście spowodowało rozszerzenie handlu z wieloma globalnymi producentami w czym pomogło wypełnienie do poduszek, którzy w tamtym momencie wspominali o zwiększonej wydajności filtracji swoich filtrów kabinowych. Tak więc, mimo że napotkaliśmy trudną pierwszą połowę roku 2020, zakończyliśmy niezwykle lukratywną uprawę nowych otwartych drzwi w najwyższej klasy obszarze filtracji. Tak więc, chociaż tworzenie pojazdów zostało wstrzymane, zainteresowanie ulepszeniami rozkwitło, a nasza grupa zajęła się tymi problemami.

Dalsza droga w latach 2021-22

Podczas gdy wcześniej obserwowaliśmy okazjonalne zainteresowanie bardziej rozwiniętymi układami filtracyjnymi ze strony producentów samochodów i OEM, obecnie spotykamy się z bardziej wyraźną uważnością na temat lepszego powietrza i dalszego rozwoju filtracji powietrza w kabinie, niż kiedykolwiek wcześniej. Rosnące zainteresowanie „dobrym samopoczuciem i zdrowiem” wśród naszych klientów OEM osiągnęło nowy poziom. Wraz z naszymi klientami musimy uwidocznić zalety filtracji powietrza w kabinie dla nabywców końcowych, a ponadto rozszerzyć ją na wszelkie pozostałe przestrzenie przenośne.

Na przykład producenci środków transportu i innych środków transportu publicznego na całym świecie dodatkowo zwiększyli obecnie swoją przewagę w odkrywaniu lepszych sposobów na zapewnienie podróżującym czystszego powietrza. Nawiasem mówiąc, stoją przed nami jeszcze potworne trudności, które być może będziemy mieli okazję wspólnie pokonać.

Powoli wracam do normalnego funkcjonowania

W ciągu następnych trzech lat producent włóknin spodziewam się więcej trudności zarówno w tworzeniu, jak i reakcji klientów, jeśli chodzi o nadążanie za kanałem OES. Praca zdalna i mniej jazdy samochodem w przeciwnym razie wpłyną na liczbę żądań. Jednak obserwujemy również szersze wykorzystanie indywidualnych pojazdów w porównaniu z transportem publicznym lub korzystaniem z usług wspólnych przejazdów. Niezależnie od tego, czy te wzorce pozostaną, jest niejasne. Rzeczywiście, nawet urbanizacja, lub potencjalnie jej odwrócenie, również będzie odgrywać rolę w przyszłych modelach transportu. Pomimo faktu, że trudno jest dokonać dokładnych szacunków, nie widzimy powrotu tworzenia pojazdów do poziomów z 2019 roku przed upływem kilku lat, pomimo faktu, że spodziewamy się, że sekcja OES ogólnie się zrównoważy przed końcem 2019 roku. 2022. Biorąc wszystko pod uwagę, rozszerzenie uwagi na filtrację i potrzebę zwiększenia jej żywotności bezpośrednio wpływa na nasze cechy. Jako projektant kabinowego kanału powietrznego pozostajemy liderem rynku w zakresie udoskonaleń zależnych od zademonstrowanej technologii.