drainage-pipes-g316f311e6_1280
Kategorie:

CZYSZCZENIE SZAMBA TO ZDROWA KONIECZNOŚĆ

Avatar
Opublikowane przez Anna

Czy wiesz, że nieodpowiednio zarządzane szamba mogą prowadzić do zanieczyszczania wody pitnej przez śmiertelne patogeny?

Dlatego ważne jest, aby regularnie wzywać doświadczony zespół do czyszczenia szamba i kontroli systemu.

Niedawny raport ABC wyraźnie podkreślił fakt, że zanieczyszczenie jest prawdziwym problemem, który dotknął kilka społeczności w całej Warszawie. Nadawca publiczny ujawnił obszary, w których niefiltrowana woda pitna pompowana ze zbiorników wodnych, w tym rzek i zapór, regularnie zawiera niebezpieczne dla zdrowia patogeny.

Informacje – pochodzące z dokumentów z wykorzystaniem wolności informacji – wykazały, że ponad 100 000 osób otrzymało polecenie podjęcia środków ochronnych w ciągu ostatniego pół dekady. Chociaż zanieczyszczenie ze szamba nie było jedyną przyczyną zagrożenia dla zdrowia, miało ono swój udział w obszarach obejmujących część zlewni rzeki.

A to zła wiadomość dla osób korzystających z tej wody. Szkodliwe dla ich zdrowia – z powodującym żołądek pasożytem  będącym częścią mieszanki zanieczyszczeń – i szkodliwe dla środowiska.

Raport ABC to dzwonek alarmowy dla osób posiadających przydomowe oczyszczalnie ścieków. Przesłaniem jest utrzymywanie tych systemów w dobrym stanie przez cały czas dzięki profesjonalnym usługom, w tym inspekcjom i odmulaniu.

Jesteśmy zespołem, do którego należy się udać, jeśli chodzi o czyszczenie szamba w nieruchomościach. Chociaż zalecamy odmulanie zbiornika co najmniej raz na trzy lata, możesz również wezwać nasz zespół do usunięcia wszelkich powstałych zatorów. A jeśli potrzebujesz nas pilnie w poważnej sprawie, oferujemy usługi ratunkowe przez całą dobę, każdego dnia tygodnia.

Systemy oczyszczania ścieków nie są tanie, ale są niezbędne, jeśli mieszkasz na obszarze nieobsługiwanym przez sieć kanalizacyjną. A kiedy już zainwestujesz w taki system, im lepiej będziesz go konserwować, tym dłużej będzie trwał. Czyszczenie szamba przez nas to praktyczny sposób na wydłużenie wydajności i żywotności zbiornika.

Nie ryzykuj więc uwolnienia śmiercionośnych patogenów do środowiska – i prawdopodobnie do pobliskich dróg wodnych – przez awarie szamba. Utrzymuj swoje w doskonałej formie dzięki specjalistycznej pomocy. Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować nasze usługi czyszczenia szamba już dziś.