wypożczalnia busa 9 osobowego kraków
Kategorie:

Wynajmij busa 9-osobowego na wakacje

Avatar
Opublikowane przez Anna

Wynajmij 9-osobowy bus w Krakowie

Busy 9-osobowe to świetny sposób na wygodne i niedrogie podróżowanie. Łączą w sobie styl, przestrzeń i bezpieczeństwo, aby zapewnić przyjemne wrażenia z jazdy. Dostępnych jest wiele opcji, od modeli niskobudżetowych po droższe. W GoCars oferujemy samochody 9-miejscowe różnych marek. Siedzenia są rozmieszczone w trzech rzędach, przy czym drugi i trzeci rząd są zwykle składane, aby uzyskać jeszcze więcej przestrzeni bagażowej.

Wszystkie siedzenia zostały zbudowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie. Można z łatwością dodać foteliki dziecięce. Pojazdy te są zwykle wyższe niż zwykłe samochody i mają większe okna, które zapewniają dobrą widoczność. W zależności od modelu dostępnych może być wiele funkcji.

Dlaczego warto wynająć bus 9-osobowy?

  1. Im wiecej tym lepiej
  2. Idealny dla większej grupy przyjaciół, współpracowników lub dalszej rodziny podróżującej razem.
  3. Potrzebujesz tylko jednego kierowcy, aby reszta mogła się zrelaksować – Minimalizuj i optymalizuj koszty (paliwo, opłaty drogowe…)
  4. Wystarczy znaleźć miejsce parkingowe
  5. Więcej miejsca na nogi
  6. Składane siedzenia z dodatkową przestrzenią na bagaż w przypadku podróży z mniej niż 8 osobami
  7. Wyższe siedzenia i lepsza widoczność przez okna – doskonały wybór pomiędzy pojazdami niskobudżetowymi i droższymi, z wyższej półki

 

wynajem busa 9 osobowego kraków

1. Oszczędzaj i ciesz się jeszcze bardziej wynajmem samochodu 9-miejscowego

Koszty podróży możesz zoptymalizować wynajmując samochód 9-osobowy. Zamiast dwóch lub trzech samochodów, masz tylko jeden, więc koszty opłat są niższe. Możesz także zaoszczędzić na kosztach paliwa, zwłaszcza jeśli jeździsz mądrze. Szukając miejsca parkingowego lub parkując samochód w garażu, wystarczy tylko poszukać miejsca i zaoszczędzić na kosztach parkowania. Zaoszczędzisz także na kosztach międzynarodowego prawa jazdy, ponieważ będziesz mieć tylko jednego kierowcę. Sprawdź naszą wypożyczalnię busów 9 osobowych kraków, aby zobaczyć, w jakich krajach potrzebujesz międzynarodowego prawa jazdy.

2. Utrzymywanie grupy razem

Zanim wynajmiesz samochód, musisz pomyśleć o tym, jakiego rodzaju doświadczenia chcesz mieć, ile masz miejsca, jak długo będziesz jeździć, ilu z Was będzie jeździć itp. Wynajem samochodu z 9 miejscami siedzącymi jest wygodny sposób podróżowania i nadaje się do wielu możliwości.

Świetnie sprawdzi się dla grupy znajomych wybierającej się na wycieczkę za miasto, na koncert czy wydarzenie sportowe. Zamiast posiadania wielu samochodów, większej liczby kierowców i wyższych kosztów opłat drogowych i paliwa, możesz połączyć całą grupę i obniżyć koszty podróży. Podróże grupowe mogą być przyjemne i ekonomiczne!

W takim przypadku pasażerowie mogą spać spokojnie, a czuwać musi tylko kierowca. Jest to świetny wybór dla mniejszych drużyn sportowych, gdzie autobus może jeździć, a wszyscy zawodnicy mogą odpocząć przed kolejnym meczem. A klub sportowy będzie zadowolony z korzyści finansowych. Pojazd mieszczący 9 osób to także dobra opcja w przypadku wyjazdów służbowych, podczas których zespoły współpracowników muszą wspólnie podróżować w różne miejsca lub na targi, gdzie również trzeba przewieźć materiały. W ten sposób możesz zaoszczędzić na biletach kolejowych lub taksówkach i mieć większą elastyczność, aby lepiej planować podróże.

3. Wynajem busa 9-osobowego przyjazny rodzinie

Chcesz spędzić trochę czasu z dalszą rodziną? Wybierasz się do parku rozrywki lub na rodzinną wycieczkę i chcesz, żeby wszyscy poszli? Wynajem busa 9 osobowego kraków do jazdy z rodziną to najlepsze rozwiązanie na udane wakacje, ponieważ możesz zabrać ze sobą rodziców lub dziadków, którzy mogą już nie jeździć, ale mogą pomóc w animowaniu dzieci w ruchu ulicznym.

Seniorzy mogą rozprostować nogi, a miejsca na wózek jest wystarczająco dużo. Ponieważ 9-miejscowy pojazd oferuje dobry widok przez duże okna, Twoje dzieci będą miały również lepsze wrażenia z podróży i będą się świetnie bawić, obserwując zmieniającą się scenerię za oknem.

wypożczalnia busa 9 osobowego kraków

4. Wynajmij samochód i wykup odpowiednie ubezpieczenie

Wraz z naszymi partnerami oferujemy szeroką gamę 9-miejscowych busów, możesz wybierać od pojazdów niskobudżetowych po droższe. Niewiele wypożyczalni samochodów pożycza takie samochody młodym kierowcom, ale ustala minimalny wiek wynajmu na 21 lat lub więcej, co zależy również od modelu samochodu, który chcesz.

Radzimy sprawdzić warunki wynajmu samochodu. Niezależnie od tego, jaką decyzję podejmiesz, radzimy wykupić odpowiednie ubezpieczenie. Jeśli dokonujesz rezerwacji na naszej stronie internetowej, zalecamy korzystanie z naszego Ubezpieczenia Premium. Obejmuje Twoją odpowiedzialność finansową w przypadku uszkodzenia lub kradzieży wypożyczonego samochodu, ponieważ uszkodzenie większego samochodu zwykle wiąże się z wyższymi kosztami naprawy. Aby podróż przebiegała bezproblemowo, możesz także wybrać dodatkowego kierowcę. Informacje na temat tej opcji i kosztu znajdziesz w regulaminie wypożyczalni samochodów.

Zanim wyruszysz w podróż, sprawdź historię serwisową samochodu, aby mieć pewność, że był on odpowiednio serwisowany i dowiezie Cię do celu. Jeśli wynajmujesz 9-miejscowego busa w znanej wypożyczalni samochodów, zwykle nie stanowi to problemu. Jeśli jednak wynajmujesz od mniej znanej firmy, upewnij się, że masz odpowiednio utrzymany samochód. Więcej informacji na temat rozmiarów wynajmowanych samochodów znajdziesz tutaj.

Wszystkie oferty wynajmu samochodów 9-miejscowych można znaleźć na stronie internetowej lub możesz zadzwonić do naszego Działu Obsługi Klienta. Odwiedź naszą stronę internetową już dziś i uzyskaj najlepszy wynajem samochodu na następne wakacje!