etui na pilot
Kategorie:

Skórzane etui dla iPhone 15 i nie tylko

Avatar
Opublikowane przez Anna

Wreszcie jest dostępna seria iPhone’ów 15 z ulepszeniami aparatu, nowymi chipami w modelach Pro oraz nowymi kolorami i materiałami obudowy. Ma szansę stać się jednym z najlepszych smartfonów 5G, oferującym zaawansowaną łączność i obietnicę ogromnej wydajności.

Warto jednak zauważyć, że Apple zdecydowało się w tym roku zaprzestać produkcji wszelkich akcesoriów skórzanych w ramach swojego zobowiązania do osiągnięcia neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla do 2030 r. Zamiast tego w oryginalnych obudowach premium zastosowano materiał o nazwie FineWoven, który jest wytwarzany z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. . To pozostawiło zewnętrznym producentom obudów wypełnienie pustki dla tych, którzy pragną etui skórzane na kluczyk samochodowy. Rozglądałem się i poniżej wymieniłem moje ulubione.

Każdy model ma wersję pasującą do wszystkich czterech urządzeń z serii iPhone 15, dzięki czemu możesz wybrać ten, który Ci się podoba, nie martwiąc się, że nie będzie pasował do Twojego iPhone’a.

Skórzane etui dla iPhone’ów

Najlepszą rzeczą w iPhonie niekoniecznie jest samo urządzenie; to solidny ekosystem akcesoriów innych firm. Chociaż Apple nie produkuje w tym roku własnych skórzanych etui, jest mnóstwo do wyboru, od dobrze znanych marek, takich jak Bellroy i Nomad, po mniej znane marki, takie jak Mous. Wszystkie wykorzystują skórę w różnym stopniu, od wkładek po owinięcia od krawędzi do krawędzi, i zapewniają ochronę smartfona.

etui na pilot

Gdybym miał wybrać jeden z tych przypadków, byłby to Nomad. Mam wiele innych akcesoriów tej marki, a jakość jest niepodważalna. Kupuj, używaj i kochaj go, prawdopodobnie tak długo, jak będziesz mieć iPhone’a 15. Przyciski z anodyzowanego aluminium będą przyjemne w naciskaniu, mają punkty mocowania smyczy, jeśli ich używasz, i są kompatybilne z MagSafe. Najlepsze jest to, że skóra pochodzi z odpowiedzialnego źródła, dzięki czemu możesz cieszyć się swoją delikatną, licową skórą z czystym sumieniem.

Jeśli nie przepadasz za skórą, przejrzyj naszą kolekcję najlepszych etui na iPhone’a 15 i znajdź coś bardziej w swoim stylu. W ofercie jest mnóstwo świetnych skórzanych etui na pilota!

To najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne, jakie możesz kupić, jeśli szukasz zestawu, który będzie dobrze współpracował ze smartfonami lub tabletami z Androidem. Oczywiście słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 Pro są również kompatybilne z innymi urządzeniami, takimi jak iPhone’y, iPady i komputery, ale najbardziej kompletne wrażenia uzyskasz dzięki produktom z systemem Android.

Etui na pilot

Jeśli więc chciałeś kupić parę świetnych bezprzewodowych słuchawek dousznych, teraz jest na to idealny moment. Chociaż te bezprzewodowe słuchawki douszne zazwyczaj kosztują sporo, teraz mamy świetną ofertę, która obniża cenę detaliczną o 30%, obniżając ją do zaledwie 160 dolarów na ograniczony czas. Podczas gdy w tej promocji inne kolory są przecenione, jesteś zamierzam znaleźć najlepszą ofertę na kolor grafitowy.

Case na telefon

Jeśli chodzi o jakość dźwięku bezprzewodowych słuchawek dousznych, uzyskasz doskonały dźwięk dzięki dwukierunkowej konfiguracji głośnika niskotonowego i wysokotonowego, a także obsłudze 24-bitowego dźwięku Hi-Fi. Ponadto możesz spokojnie słuchać muzyki dzięki aktywnemu systemowi redukcji szumów, który może zablokować dźwięk o wartości do +25 dB. Oczywiście w trybie dźwięków otoczenia zawsze możesz wpuścić dźwięki, aby zwracać uwagę na otoczenie.

Pokrowiec na telefon

Słuchawki douszne oferują również ulepszony dźwięk 360 stopni, technologię HD Voice i mogą zapewnić do 29 godzin słuchania dzięki dołączonemu etui do ładowania bezprzewodowego. Ponadto zyskujesz doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi dzięki stopniowi ochrony IPX7, który pozwoli Ci czuć się pewnie, korzystając ze słuchawek nawet w wilgotnym środowisku lub podczas ekstremalnych sesji treningowych.

Biorąc to wszystko pod uwagę, są to świetne słuchawki douszne, więc po prostu pamiętaj, aby je złapać, gdy są w promocji, ponieważ tak dobra oferta nie będzie trwała długo.