masełko omega 3
Kategorie:

Jak używać masła do ciała?

Gorąca woda może wysuszyć skórę, więc upewnij się, że jest ciepła (…ale nie za ciepła!), a następnie po prysznicu wmasuj wybrane nawilżające masło do ciała w całą skórę, aby pomóc zatrzymać wilgoć.

Jeśli masz suchą skórę, najlepiej stosować masło do ciała codziennie. Tymczasem, jeśli masz normalną lub tłustą skórę, być może będziesz musiał używać masła do ciała co 2-3 dni, jako kurację cotygodniową lub po prostu w celu leczenia problematycznych suchych skórek.

Czym są masła do ciała?

Nałóż masło do ciała przed snem, aby uzyskać nocną kurację nawilżającą
Jedną z naszych ulubionych wskazówek, jak najlepiej wykorzystać masło do ciała, jest nakładanie go tuż przed snem w celu intensywnej kuracji nawilżającej na noc.

Nakładając masło do ciała przed snem, najlepiej jedynie delikatnie wmasować masło do ciała w skórę. Dzieje się tak dlatego, że gdy śpisz, reszta masła do ciała na Twojej skórze będzie miała więcej czasu, aby zadziałać magią i wchłonąć się w naszą skórę.

Aby uzyskać wyjątkowo odżywczą kurację pielęgnacyjną, nałóż obficie masło do ciała na stopy, zanim założysz parę wygodnych skarpetek i pójdziesz spać na noc. Skarpetki pomogą zatrzymać wilgoć, idealnie nadają się do odżywienia suchych, zmęczonych stóp.

masełko omega 3

Masło – omega 3 i inne wartości

Jeśli uważasz, że Twoja skóra jest bardziej podatna na wysuszenie, w naszym artykule o leczeniu suchej skóry znajdziesz mnóstwo wskazówek i porad, które pomogą Ci zapewnić skórze dodatkowe odżywienie.

Zatrzymaj zapach za pomocą uzupełniającego masła do ciała

Jedną z naszych ulubionych cech masełka omega 3 do ciała jest to, że idealnie nadaje się do utrzymywania perfum przez cały dzień. Jeśli chcesz, aby Twoje ulubione perfumy trwały dłużej, będziesz potrzebować czegoś, co sprawi, że będą się trzymać. Olejki zawarte w maśle do ciała tworzą idealną bazę dla wybranych perfum lub mgiełki do ciała, nadając zapachowi coś, do czego będzie się przyczepiał.

Masło jaśminowe z pięknym zapachem

Wybór masła do ciała i płynu do mycia ciała o zapachu pasującym do wybranych perfum znacznie pomoże w utrzymaniu tych pięknych zapachów przez cały dzień.

W naszej kolekcji zapachów oryginalnych i charakterystycznych znajdziesz pasujące zapachy, dzięki czemu możesz pachnieć niesamowicie od porannego prysznica aż do wieczornego odpoczynku.

Odkryj wszystkie pięknie pachnące i super odżywcze masło jaśminowe, które mamy do zaoferowania w naszej kolekcji maseł do ciała. Dostępny w szerokiej gamie zapachów, począwszy od przemiłej Chocoli