Kategorie:

Czy nadszedł czas, aby wymienić maty podłogowe?

Avatar
Opublikowane przez Anna

Nie ma nic łatwego w posiadaniu firmy. Między nadzorowaniem codziennych szczegółów a planowaniem na dłuższą metę Twoja lista rzeczy do zrobienia nigdy nie jest kompletna.

Niezależnie od tego, czy Twoja firma działa od jednego dnia, czy od 10 lat, w pewnym momencie będziesz musiał wymienić różne elementy, aby zachować czysty i profesjonalny wygląd. Być może planujesz wymienić niektóre oprawy oświetleniowe, wydrukować nowe menu lub kupić nowe meble, ale czy rozważałeś wymianę dywaników? Ty, Twoi klienci i Twoi pracownicy przechodzicie przez nie codziennie, ale możesz nie zauważyć, że trzeba je wymienić. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się kilku najczęstszym oznakom, że potrzebujesz nowych dywaników.

Po przeczytaniu przejdź do naszego sklepu internetowego, aby przejrzeć naszą bogatą kolekcję dywaników podłogowych ! Mamy wszystko, od ładnej wycieraczki z niestandardowym logo po wycieraczki aluminiowe, a nasz kompetentny zespół obsługi klienta zawsze pomoże Ci znaleźć odpowiednie maty dla Twojej firmy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, kiedy należy wymienić maty!

Wymień swoje maty podłogowe, gdy…
Trakcja jest niewielka lub brak
Chociaż maty podłogowe doskonale sprawdzają się w zapobieganiu uszkodzeniom podłóg przez brud i wilgoć, są one również zaprojektowane tak, aby chronić pracowników i klientów przed poślizgnięciem się i upadkiem. Twoja firma ma setki, jeśli nie tysiące, ludzi przychodzących i wychodzących każdego tygodnia, a maty podłogowe mogą szybko się zużyć w ciągu kilku lat.

Jeśli Twoje maty podłogowe wpuszczane nie mają już zbyt wiele tekstury lub jeśli aluminiowe szyny uległy uszkodzeniu w wyniku intensywnego ruchu pieszego, skontaktuj się z naszymi ekspertami od mat podłogowych, a my pomożemy Ci znaleźć odpowiedni zamiennik. Pomożemy Ci znaleźć wpuszczane maty podłogowe i maty do biegania, które są idealne do konkretnego klimatu, i zawsze będziemy pracować, aby zmieścić się w Twoim budżecie.

Twoje logo wyblakło
Logo Twojej firmy funkcjonuje jako twarz Twojej firmy. To jedna z pierwszych rzeczy, które ludzie widzą, gdy podchodzą do Twojej firmy, i prawdopodobnie jest to pierwsza rzecz, która przychodzi im na myśl, gdy wyobrażają sobie, że wracają.

Prawdopodobnie kupiłeś niestandardowe maty z logo do swojego wejścia przed wielkim otwarciem, ale liczba osób wchodzących każdego dnia przez twoje drzwi spowodowała, że ​​maty z czasem wyblakły. Jeśli Twoje maty z logo gorzej się zużywają, pozwól nam pomóc Ci stworzyć zamienniki z naszymi najnowocześniejszymi drukarkami. Pomożemy Ci wybrać idealny materiał i podkład, w zależności od tego, gdzie maty zostaną umieszczone. Dobrą opcją są również kraty stalowe. Nie uwierzysz, jak dobrze wygląda Twoje wejście po zaktualizowaniu mat wejściowych!

Nie masz kopii zapasowych
Ważne jest, aby być przygotowanym na nieoczekiwane, zwłaszcza jeśli chodzi o dobre samopoczucie pracowników i klientów. Ulewny deszcz i śnieg mogą zarówno przesycić Twoje obecne maty podłogowe, jak i stworzyć niebezpieczne warunki, a Ty nie chcesz szukać dodatków. Jeśli nie masz dodatkowych mat wejściowych i chodnikowych, zalecamy zakup kilku, aby wyprzedzić żywioły. Jeśli nie masz pewności, które maty są idealne dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami, a my przedstawimy zalecenia w zależności od Twojej lokalizacji, rozmiaru i natężenia ruchu.

Twoje podłogi są uszkodzone
Niezależnie od tego, czy masz dywan, płytki, drewno czy kamień naturalny, nie chcesz niepotrzebnie płacić za naprawy. Wszelkie nieoczekiwane wydatki zmniejszą zyski Twojej firmy, aw zależności od obsługiwanej branży naprawy mogą nawet skrócić godziny pracy.

Jeśli Twoje podłogi są już uszkodzone z powodu dużego ruchu pieszego, będziesz musiał zapłacić wszystko, co trzeba, aby je przywrócić. Jednak nie chcesz płacić za renowację więcej niż raz, a wyposażenie firmy w maty do biegania i nowe maty wejściowe może być właśnie tym, czego potrzeba, aby Twoje podłogi wyglądały świetnie.

Oferujemy szeroki wybór mat podłogowych, które mogą dostosować się do Twojego klimatu i chronić Twoje podłogi przed dalszymi uszkodzeniami, pomagając Twoim podłogom wyglądać świetnie przez wiele lat.